TOMÁŠ VRACOVSKÝ | Ze 3. nejvyšší soutěže do Extraligy během 1 roku

Přinášíme Vám inspirativní rozhovor s profesionálním hráčem Tomášem Vracovským, který se dokázal vzepřít osudu a po osobním pádu z Extraligy až do 3. nejvyšší soutěže se dokázal prokousat zpět mezi českou špičku, přestože spadl až na úplné hokejové dno a pracoval chvíli jako skladník.

Můžete se vymlouvat na to, že nemáte štěstí a nikde Vás nechtějí, možná ještě dostanete šanci a možná taky ne .. ale když najednou ta poslední šance přijde, většina hráčů už svůj sen dávno zabalí, Tomáš byl ale neustále připravený, nevzdal se a dal tak velkou pravděpodobnost tomu, že pokud šanci dostane tak bude úspěšný.

LZ SKILL CENTRUM – moderní hokejové centrum s ledovou plochou 10x15m

A jak příběh pokračuje? v sezoně 2018/19 skladníkem a hráčem třetiligových Klatov a v ročníku 2019/20 podle serveru hokej.cz jedním z objevů 1.ligy a nejužitečnější hráč Sokolova, kterého jsi na závěr sezony stáhla do svých řad extraligová Plzeň .. Jaká byla jeho cesta?? To už naleznete ve videích z hokejového LZ skill centra v Holoubkově, kde se Tomáš každoročně připravuje.

” Jsem moc rád, že se celá ta cesta vyplatila a vážím si toho, že mě Plzeň nepřestala sledovat a vytáhla mě zpátky do svého týmu” Dodal závěrem Tomáš Vracovský

Lukáš Zdrha

Founder / CEO

Věnuji se velkým detailům v naší práci s hráčemi. Mým cílem je Vám poskytnout ten nejlepší pohled za celou naší firmu o možnostech směřování každého hráče. 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.